JĘZYK ANGIELSKI

KURSY DLA NAUCZYCIELIMATERIAŁY EDUKACYJNEgramy w słówka


ZABAWY Z ANGIELSKIM W NAUCZANIU ZINTEGROWANYM -
Warsztaty autorskiej metody nauczania słówek
języka obcego poprzez gry

Serdecznie zapraszam nauczycieli na warsztaty prowadzone przeze mnie, autorkę książki „Gramy w słówka czyli jak nauczać lub uczyć się języka obcego przez zabawę”

Książka zawiera opis trzydziestu autorskich gier do nauki słówek i gramatyki. Największą zaletą proponowanych gier jest ich uniwersalność, to znaczy możliwość zastosowania do DOWOLNYCH słówek w KAŻDYM języku. Wszystkie gry są łatwe, sprawdzone i lubiane przez dzieci, a także dorosłych. Te trochę bardziej skomplikowane zostały w książce zilustrowane obrazkami i przykładami rozgrywek w celu lepszego zrozumienia instrukcji. Każda gra zawiera informacje dotyczące minimalnego wieku uczestników, liczby graczy, listy potrzebnych przyborów, a także aspektów edukacyjnych, co jest szczególnie przydatne nauczycielom. Książka ma format A4, jest kolorowa, zawiera sztywniejsze plansze z perforacją do wygodnego ich wydarcia. 

W czasie półtoragodzinnego spotkania będziemy grać w gry zaprezentowane w książce, poznając w praktyce ich zasady. Uczestnicy warsztatów będą mogli zadawać pytania i przekazywać swoje uwagi odnośnie gier, po spotkaniu będą mogli także kontaktować się z prowadzącą w celu wyjaśniania innych wątpliwości.

Terminy: soboty, daty i godziny ustalane na zamówienie
Prowadząca: Agnieszka Jasicka-Kajiwara
Miejsce: Placówka zamawiająca
Koszt pojedynczych zajęć: 100 zł, w cenie książka z opisem 30 gier
Minimalna liczba uczestników: 2 osoby
Informacje i zgłoszenia: 
tel.: 502 584 726
e-mail: info@edukacja-rozwoj.szczecin.pl

Wydajemy zaświadczenia!


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!